Clubbing

By Klub

Pojęcie „clubbingu” do naszego ojczystego języka wkradło się całkiem niedawno, szczególnie jeśli porównamy skalę tego za oceanem. Kto na zachód patrzy z negatywnym filtrem, clubbing może uznać z technozabawę z narkotykami pokroju LSD.. niestety, bardzo niewłaściwie. Clubbing to podróżowanie między klubami szukając najlepszej muzyki, zabawy i nowych kompanów dla rozrywki.

Licencjonowany przewoźnik – międzynarodowy transport z Polski do Grecji BANEXtransport.pl

Jeśli zapytamy encyklopedię co oznacza clubbing, dowiemy się, że chodzi o przebywanie z innymi ludźmi, z którymi łączą nas zainteresowania i zamiłowanie do imprezowania w godzinach nocnych. Adwokat alimenty Warszawa. Liczy się tutaj muzyka, wizualizacje i klub w którym się bawimy- to to zmienia clubbing w coś artystycznego.

Sam clubbing razem z kulturą masową zmieniał się z czasem. Dla niektórych sam clubbing stł się sposobem życia i wartością, gdzie celem była otwartość, ciekawość świata i ludzi, z którymi rozrywce się poddajemy. Sam clubbing został wymyślony i wniesiony w życie poprzez media, które na samym pomyśle zarobiły krocie pieniędzy.

Dzisiaj clubbing to po prostu forma rozrywki- odreagowanie ciężkiego tygodnia, stresu związanego z nauką czy po prostu forma spędzenia czasu z przyjaciółmi. Coś co wcześniej było tematem tabu dzisiaj jest normą wśród młodzieży.

W Łodzi warto odwiedzić klub gossip, który oferuje naprawdę dobrą zabawę, gdzie jakość jest priorytetem. Bardziej w centrum niż w gossip club się nie da- ulica Piotrowska 80, zlokalizowana idealnie w śródmieściu. Sam klub cieszy się renomą wśród wytrawnych clubbowiczów- łatwy dostęp, dobry alkohol i zabawa zawsze na najwyższym poziomie.

Jeśli znów zamierzamy uprawiać prawdziwy clubbing, warto przejrzeć okoliczne kluby i zrobić sobie coś w rodzaju ścieżki clubbingu- małej mapy z klubami, które chcemy odwiedzić. Nie raz przecież zdarza się, że za wejście do klubu pobierana jest opłata a w środku znaleźć można kompletnie nie pasujące nam klimaty muzyczne. Dobrze jest zawsze zacząć od dobrego klubu, w którym używki jak alkohol będą cenowo dostępne- szkoda przecież na przedbiegu wydać wszystkie oszczędności na shoty!

Jak się bawić? Przede wszystkim pamiętać o paru zasadach. Pierwszą ważną jest sprawdzanie nowo poznanych osób- chodzi o Twoje bezpieczeństwo. Często po alkoholu stajemy się śmiali a nasz osąd zdaje się zginąć w akcji. Zwróć uwagę na to jak Twój partner taneczny się zachowuje, czy nie jest zbyt nachalny bądź czy nie proponuje Ci nieznacznych ofert. Oczywiście, jeśli to tego czego szukasz- Twój wybór. W większości przypadków chodzi Ci jednak tylko i wyłącznie o dobrą zabawę. Drugą zasadą będzie uszanowanie zasad innych osób- jeśli nie ma palarni to nie pal w byle jakich miejscach- nie jest to nie tylko niekulturalne ale także karane. Jeśli ktoś nie chcę z Tobą tańczyć, nie narzucaj się. W klubie jest pewnie więcej osób, które z chęcią zgodzą się na wspólne tańczenie.

Clubbing to świetna zabawa i co do tego nie ma żadnych wątpliwości- warto jednak pamiętać o umiarze i co jakiś czas sprawdzać swoją zdolność kredytową- w końcu z czasem oszczędności się skurczą!

 Category: Klub